#PUJCOVNA-H1}
Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Naši zákazníci

Reference

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější ohlasy a zkušenosti našich klientů, kteří v minulosti využili služeb Půjčovny VZV a doufáme, že i váš pronájem vysokozdvižného vozíku svěříte do našich rukou.

Díky strategii založené na rychlosti a kvalitě poskytovaných služeb, se půjčovna VZV stala vyhledávaným obchodním partnerem v oblasti pronájmu vysokozdvižných vozíků různých značek: Linde, Toyota, Yale, Jungheinrich, Still, BT, Desta, terénních vozíků značky JCB a AUSA, teleskopických manipulátorů značky Manitou a řadu pracovních plošin JLG, Genie a Haulotte.

Pro přehled nejvýznamnějších pronájmů, kde byla naše manipulační technika zapůjčena jsme pro Vás od našich klientů připravili souhrn referencí:

Terénní vozíky Manitou M26 4x4 pomáhají společnosti Hörmann Česká republika s.r.o.

Půjčovna VZV dlouhodobě spolupracuje se společností Hörmann Česká republika s.r.o., které pronajímá manipulační techniku.

Na vykládku a montáž průmyslových vrat jsou používány převážně terénní vozíky, čelní spalovací a pro finální montáž pracovní plošiny.

Stěhování mycí linky – pivovar Krušovice

Demontáž stávající mycí linky za pomocí vozíků Linde H50T, Linde H80T, mobilního jeřábu a pracovních plošin.

Na výměně mycí linky se podílelo kromě manipulační techniky rovněž 30 odborně vyškolených pracovníků montážní firmy.

Samotná výměna staré linky za novou probíhala 3 pracovní dny.

Vykládka plastik čínského umělce Ai Weiweie

Počátkem ledna 2016 jsme realizovali vykládku plastik čínského umělce Ai Weiweie před Veletržním palácem v Praze. Vykládka byla realizována vozíkem Linde H80T s obsluhou. Plastiky byly pro přepravu z Číny zabaleny do dřevěných beden. Byly dovezeny ve dvou námořních kontejnerech.

Dárek k 220. narozeninám dostane Národní galerie od světově nejproslulejšího čínského umělce Ai Weiweie. Na prostranství před Veletržním palácem bude od 6. února vystaveno dílo Zvěrokruh, jakožto historicky první dílo tohoto umělce na území Česka.

Kion Group Stříbro

Během loňského roku 2015 jsme pronajímali manipulační techniku na stavbě nového závodu Kion Stříbro.

V počátcích stavby terénní vozík AUSA C250H s pohonem všech kol pro rozvoz materiálu po stavbě.

V dalších fázích stavby již v interiéru, čelní elektrický vozík Linde E48 se zdvihem 6350mm, který byl zapotřebí při stavbě nové lakovny.

Dále čelní plynový vozík Linde H35T pro montáž dopravníkových systémů a retrak se zdvihem 10500mm pro instalaci specifických elektro zařízení.